Modelki dziecięce

Wiele osób zachwycają małe dziewczynki, które prezentują się na fotografiach i wybiegach niczym dorosłe kobiety. Zaczynają swoje kariery już jako kilkulatki i poznają tajniki makijażu, zachowania w czasie sesji, pięknego chodzenia po wybiegu.

Uczą się w ten sposób, jak być kobiecą w przyszłości. Jeżdżą po całym świecie pod opieką swoich mam na pokazy, poznają nowe miejsca, ludzi i kraje. Dlatego tak wiele dziewczynek, na pytanie, kim chciałyby zostać odpowiada zgodnie „modelką”.

Jednak czy robienie takiej kariery od najmłodszych lat jest tak dobrym pomysłem? Czy brutalny świat show biznesu jest odpowiedni dla dziecka? Na to pytanie każdy rodzic musi odpowiedzieć sobie sam, przy uwzględnieniu opinii córki. Nie chodzi wszak o to, by je do czegoś zmuszać i unieszczęśliwiać.

Należy pamiętać, że wybierając taką karierę dla dziecka odbiera się mu dzieciństwo w wymiarze jaki znamy. Nie będzie miała czasu na zawieranie przyjaźni z koleżankami i zwykłą zabawę lalkami. Będzie musiała dorosnąć w ekspresowym tempie.

Do tego dochodzą problemy ze szkołą. Częste wyjazdy, pokazy i sesje nie sprzyjają kontynuowaniu edukacji.

Mocno podkreślające talię sukienki do łydek stylizowane na lata 50 Ślubna suknia linia A idealnie będzie pasować Paniom o średnim wzroście